MikroTik CRS326-24G-2S+RM | Switch | 24x RJ45 1000Mb/s, 2x SFP+
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Enaka ponudba drugega dobavitelja na voljo z dobavo: Dostava iz zaloge in višjo ceno.
MikroTik CRS326-24G-2S+RM – profesionalno stikalo za zahtevna omrežja
- 2 SFP+ reži za hitro povezovanje z drugimi napravami
- Podpora PoE za enostavno napajanje naprav prek omrežja
- Zanesljivo delovanje tudi pod velikimi obremenitvami
- Odličen nadzor in prilagodljivost za profesionalno uporabo
MicroTik CRS326-24G-2S RM
Mikrotik cloud router switch crs32624g2srm je naprava, ki temelji na zasnovi stikala CSS326-24G-2S RM. Glavna sprememba je uvedba možnosti dvojnega zagona - uporabnik lahko sam izbere sistem RouterOS ali SwitchOS. Naprava ima 800 MHz procesor in 512 MB RAM-a. Mikrotik crs32624g2srm je naprava, ki vas ne bo pustila na cedilu in bo poskrbela za brezhibno delovanje vaših brezžičnih omrežij. Zastavite vprašanje in hitro vam bomo odgovorili. V naši trgovini boste našli pigtaile, adapterje, varilce, kable in druge dodatke za optična vlakna, poe stikala, poe adapterje, poe napajalnike, omrežne kartice, avto kamere, ip kamere, komplete za nadzor, sfp module (sfp vložki), medijske pretvornike , dostopne točke, odjemalske naprave cpe in drugo.
Lastnosti:
Lastnosti:
- 24 gigabitnih ethernetnih vrat
- 2 SFP reži
- Sistem RouterOS ali SwOS
- upravljanje sloja 2 in sloja
- Napajanje preko pasivnega PoE ali DC vtiča, napetost: 9 - 30 V
Specifikacija CRS326-24G-2S RM
Izdelek je opremljen s 24 gigabitnimi ethernetnimi vrati in 2 priključkoma SFP. Reže SFP podpirajo vstavke SFP in SFP. Sistem SwOS je mogoče upravljati s spletnim GUI in funkcijami, kot so izolacija vrat, zrcaljenje vrat, ACL, RSTP in 802.1Q VLAN. Napravo lahko napajate preko pasivnega PoE ali DC vtiča, razpon vhodne napetosti je 9 - 30 V DC (24 V, 1,2 A napajalnik je priložen).