Stikalo 24P ZyXEL GS1900-24EP RM M POE
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Mrežna oprema Zyxel
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 117136503
S točkami zvestobe do popustov: 32 točk.
Zyxel GS1900-24EP – zanesljivo 24-portno stikalo z napajanjem PoE za zahtevna omrežja
  • 24 gigabitnih portov za razširjena omrežja
  • Podpora PoE za preprosto napajanje naprav
  • Hitrost prenosa do 1 GB/s za nemoteno delo
  • Robustna in zanesljiva zasnova za profesionalna okolja
Funkcije upravljanja
Vrsta stikala: Upravljano
Stopnja stikala: L2
Funkcija: Podpora kakovosti storitev (QoS).
Povezave in vmesniki
Število osnovnih preklopnih RJ-45 Ethernet vrat: 24
Osnovna preklopna vrata RJ-45 Ethernet Tip: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Napajalni vtič: AC vhodna vtičnica
omrežje
Podprte vrste kablov: Cat5, Cat5e
Funkcija: zrcaljenje vrat
Funkcija: Full duplex
Funkcija: Podpora za nadzor pretoka podatkov
Lastnost: združevanje povezav
Funkcija: Auto MDI/MDI-X
Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s
Funkcija: podprto je samoučenje naslovov MAC
Funkcija: Podpora za VLAN
Funkcije navideznega LAN: označeni VLAN, identifikator VLAN (ID VLAN), glasovni VLAN
Prenos podatkov
Zmogljivost usmerjanja/preklapljanja: 48 Gbps
Hitrost prenosa: 35,7 Mpps
Tabela naslovov MAC: 8000 vnosov
Funkcija: shranjevanje in posredovanje
Funkcija: Podpora za Jumbo okvirje
Jumbo okvirji: 9000
Medpomnilnik podatkovnih paketov: 0,525 MB
Varnost
Funkcije DHCP: odjemalec DHCP
Funkcija: IGMP Snooping
Podprti varnostni algoritmi: 802.1x RADIUS
Funkcija: Filtriranje naslovov MAC
Funkcija: Varnost statične povezave
Funkcija: podpora za SSH/SSL
Funkcija: Zaščita z geslom
Vrsta avtentikacije: HWTACACS+, IEEE 802.1x, RADIUS
Multicast funkcije
Funkcija: Podpora za večvrstno oddajanje
oblikovanje
Funkcija: namestitev v stojalo
Lastnost: možnost zlaganja
Barva izdelka: Črna
Funkcija: Gumb za ponastavitev
Storitve
Nivo hrupa: 26dB
energija
Funkcija: priložen napajalnik
AC vhodna napetost: 100 - 240 V
AC vhodna frekvenca: 50 - 60 Hz
Poraba energije (standardno delovanje): 206,5 W
Napajanje prek Etherneta (PoE)
Funkcija: Napajanje prek Etherneta (PoE)
Teža in dimenzije
Širina: 330 mm
Globina: 330 mm
Višina: 44 mm
Teža: 2,48 kg
Podatki o embalaži
Priloženi kabli: AC
Funkcija: pregled hitrega začetka
Funkcija: Uporabniški priročnik
Funkcija: navodila za uporabo
Vrsta embalaže: škatla
Logistični podatki
Blagovna tarifna številka (HS): 85176990
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je stikalo ZyXEL GS1900-24EP primerno za uporabo z video nadzornimi sistemi?
Kakšno upravljanje omrežja omogoča to stikalo?
Ali lahko hkrati povežem vse portove pri največji hitrosti?
Za katera poslovna okolja je stikalo najbolj primerno?
Ali stikalo podpira napajanje naprav prek vseh portov?
Opis posodobljen: oktober 2025
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.