Klimatska naprava VIVAX ACP-12CH35AEMI
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Inverterska klimatska naprava VIVAX ACP-12CH35AEMI
Lep design, dober izkoristek in tiho delovanje.
Privarčujte energijo.
Zaradi 3D inverterja, pa seveda nudi visok izkoristek in posledično majhno porabo električne energije, kar nas privede do energijskega razreda A++ pri hlajenju in A+ pri ogrevanju. Klimatska naprava ima moč 3,5 kW pri hlajenju ter 3,8 kW pri ogrevanju.
Wi-fi upravljanje.
Tehnične lastnosti:
- Zmogljivost hlajenja: 3520(1080~4100) W
- Zmogljivost gretja: 3810(880~4220) W
- Hladilni medij: R410A
- Razred energetske učinkovitosti: A++ (hlajenje), A+ (gretje)
- Energetska učinkovitost SEER: 6.1
- Energetska učinkovitost SCOP: 4.0
- Predvidena obremenitev pri gretju: (P Design) 2300 W
- Vhodna moč: 1297 W (hlajenje), 1186 W (gretje)
- Pretok zraka: < 570 m3/h
- Zmogljivost razvlaževanja: 1,2 l/h
- Hrup: < 41 dB(A) (notranja enota), < 56 dB(A) (zunanja enota)
- Jakost zvoka pri nazivnih pogojih: < 53 dB (notranja enota), < 59 dB (zunanja enota)
- Maksimalna dolžina cevi: 25 m
- Maksimalna višinska razlika: 10 m
- Prednapolnjena dolžina cevi: 5 m
- Dopolnitev plina: 15 g/m
- Razmak nosilcev: 514 mm
- Področje delovanja: –15 °C < T < 50 °C
- Dimenzije notranje enote: 805 x 194 x 285 mm
- Dimenzije zunanja enote: 770 x 300 x 555 mm