Raztegljiv zaslon za digitalno oglaševanje LG 105BM5P-B 266,7 cm (105 zoni)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Interaktivni zasloni LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 9821309481
S točkami zvestobe do popustov: 951 točk.
LG 105BM5P-B – raztegljiv zaslon za napredno digitalno oglaševanje
Primerno za predstavitve Večja diagonala za skupine Manj primerno za zahtevno gaming uporabo
  • Impresivna diagonala za skupno spremljanje vsebin
  • Prilagodljiv za profesionalna okolja
  • Enostavna integracija v obstoječe IT sisteme
  • Dober pregled za velike skupine ali prostore
Zaslon
Vrsta plošče: IPS
Vrsta LED osvetlitve ozadja: Direct-LED
Diagonala zaslona: 2,67 m (105")
Ločljivost zaslona: 5120 x 2160 slikovnih pik
Svetlost: 440 cd/m²
Vrsta HD-ja: 5K Ultra HD
Izvorno razmerje stranic: 21:9
Odzivni čas: 8 ms
Kontrastno razmerje: 1200:1
Dinamično kontrastno razmerje: 5000:1
Vodoravni kot gledanja: 178°
Navpični kot gledanja: 178°
Življenjska doba panela: 50.000 ur
Barvna globina: 10 bitov
Frekvenca ponovitve: 60 Hz
Barvna lestvica: 72 %
Povezave in vmesniki
Število HDMI vhodov: 5
Različica HDMI: 2.0/2.1
Število vhodnih vmesnikov HDMI: 4
Število izhodnih vrat HDMI: 1
Število priključkov DisplayPort: 1
DisplayPort priključki: 1
Značilnost: USB vrata
Število USB vrat: 11
Število vrat USB 2.0 tipa B: 6
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa A: 4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Število vrat tipa C: 1
Število priključkov Ethernet LAN (RJ-45): 2
Zvočni vhod (L, R): 1
Zvočni (L, R) izhod: 1
Značilnost: RS-232C
Zvok
Značilnost: Vgrajeni zvočniki
Moč RMS: 47 W
oblikovanje
Zasnova izdelka: Digitalni ravni zaslon za oglaševanje
Podprto pozicioniranje: V zaprtih prostorih
Usmerjenost: vodoravna/navpična
Barva izdelka: Črna
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 1000 x 600 mm
Širina okvirja (spodaj): 1,8 cm
Širina okvirja (ob strani): 1,8 cm
Širina okvirja (zgoraj): 1,8 cm
Storitve
Namen: Komercialni
Funkcija: Zaslonski meni (OSD)
Delovni čas (ure/dnevi): 16/7
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.3
energija
Poraba energije (standardno delovanje): 412 W
Poraba energije (v stanju pripravljenosti): 0,5 W
Poraba energije (maks.): 632 W
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50/60 Hz
Odvajanje toplote: 1406 BTU/h
računalniški sistem
Proizvajalec procesorja: ARM
Družina procesorjev: ARM Cortex
Arhitektura procesorja: ARM Cortex-A76 + Cortex-A55
Zmogljivost shranjevanja: 64 GB
Vgrajena grafična kartica: ARM Mali-G610 MP4
Notranji pomnilnik: 8 GB
Nameščen operacijski sistem: Android
Različica operacijskega sistema: 13.0
Teža in dimenzije
Širina zaslona: 2490 mm
Globina zaslona: 77 mm
Višina zaslona: 1074 mm
Teža zaslona: 54,1 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 2668 mm
Globina embalaže: 1233 mm
Višina embalaže: 280 mm
Teža paketa: 75,9 kg
Obseg dobave
Značilnost: Daljinski upravljalnik priložen
Priloženi kabli: HDMI, napajalni
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 0–40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10–90 %
omrežje
Funkcija: Ethernet/LAN
Hitrost prenosa podatkov Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Funkcija: Wi-Fi
Značilnosti
Značilnost: Stenska montaža
Odvajanje toplote (maks.): 2156 BTU/h
Tehnične podrobnosti
Vrsta tehnologije zaslona: 25
Druge funkcije
Funkcija: Bluetooth
Različica Bluetootha: 5.2
Funkcija: Priklopi in igraj
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Za kakšne prostore je priporočljiv zaslon z diagonalo 105“?
Ali je zaslon primeren za uporabo kot interaktivna tabla?
Kako lahko integriram ta zaslon v obstoječi IT-sistem?
Kakšna je razlika med takšnim raztegljivim zaslonom in običajnim televizorjem?
Opis posodobljen: april 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.