Prikazovalnik Samsung QB50C, VA, 3840x2160, 16/7, 3x HDMI, 2x USB, WiFi, BT LH50QBCEBGCXEN
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Interaktivni zasloni Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Šifra izdelka: 152165818
S točkami zvestobe do popustov: 52 točk.
Samsung QB50C – 4K zaslon za poslovne predstavitve
Dobro za sejne sobe Primerno za predstavitve brez dotika Velika 50" diagonala za večjo vidljivost
  • 4K UHD ločljivost za kristalno čisto sliko
  • Podpora HDMI, USB, WiFi in Bluetooth povezovanju
  • Delovanje 16 ur na dan – primerno za poslovno okolje
  • Brez integriranega OS – prilagodljivo obstoječi IT-infrastrukturi
  • Primeren za deljenje vsebin iz več različnih naprav
Zaslon
Vrsta plošče: VA
Diagonala zaslona: 127 cm (50")
Tehnologija zaslona: LCD
Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih pik
Svetlost: 350 cd/m²
Vrsta HD-ja: 4K Ultra HD
Odzivni čas: 10 ms
Kontrastno razmerje: 4000:1
Dinamično kontrastno razmerje (tržni izraz: megakontrast)
Vodoravni kot gledanja: 178°
Navpični kot gledanja: 178°
Razmak med slikovnimi pikami: 0,285 x 0,285 mm
Diagonala zaslona (cm): 125 cm
Horizontalno območje skeniranja: 30 - 81 kHz
Vertikalno območje skeniranja: 48 - 75 Hz
Stopnja motnosti: 2 %
Frekvenca slikovnih pik (največja): 594 MHz
Barvni prostor RGB: NTSC
Barvna lestvica: 72 %
Povezave in vmesniki
Število HDMI vhodov: 3
Različica HDMI: 2.0
Število vhodnih vmesnikov HDMI: 3
Značilnost: USB vrata
Število USB vrat: 2
Število priključkov Ethernet LAN (RJ-45): 1
Značilnost: RS232
Značilnost: Infrardeči vhod
Vhod za daljinski upravljalnik (IR): 1
oblikovanje
Zasnova izdelka: Digitalni ravni zaslon za oglaševanje
Podprto pozicioniranje: V zaprtih prostorih
Barva izdelka: Črna
Oblika zaslona: Ploska
Značilnost: VESA nosilec
Vmesnik za montažo na ploščo: 200 x 200 mm
Širina okvirja (spodaj): 1,15 cm
Širina okvirja (ob strani): 1,15 cm
Širina okvirja (zgoraj): 1,15 cm
Barva okvirja: Črna
Vrsta montaže: Stenska
Storitve
Namen: Univerzalni
Delovni čas (ure/dnevi): 16/7
Funkcija: HDCP
Različica HDCP: 2.2
energija
Poraba energije (standardno delovanje): 132 W
Poraba energije (v stanju mirovanja): 0,5 W
Razred energijske učinkovitosti (SDR): G
Poraba energije (SDR) na 1000 ur: 82 kWh
Vhodna izmenična napetost: 100–240 V
Vhodna frekvenca izmeničnega toka: 50–60 Hz
Lestvica energetske učinkovitosti: od A do G
računalniški sistem
Značilnost: Računalniški sistem
Vrsta računalniškega sistema: Sistem na čipu (SoC)
Značilnost: Vgrajen procesor
Nameščen operacijski sistem: Tizen
Različica operacijskega sistema: 7.0
Teža in dimenzije
Širina zaslona: 1124,1 mm
Globina zaslona: 28,5 mm
Višina zaslona: 644,8 mm
Teža zaslona: 11,8 kg
Podatki o embalaži
Širina embalaže: 1246 mm
Globina embalaže: 131 mm
Višina embalaže: 761 mm
Teža paketa: 14,9 kg
Delovni pogoji
Delovna temperatura: 0–40 °C
Relativna vlažnost med delovanjem: 10–80 %
Potrdila
Certifikat: Razred B60950-1, 62368-1
omrežje
Funkcija: Ethernet/LAN
Funkcija: Wi-Fi
Tehnične podrobnosti
Zvočni izhod (mini priključek): 1
Druge funkcije
Funkcija: Bluetooth
Flash pomnilnik: 8000 MB
Vhodna vrata RS-232: 1
Izhodna vrata RS-232: 1
Vhodna vrata RJ-45: 1
Dodatne funkcije: WMN-B50SCSTN-L4355C
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
Energijska nalepka dodatno Energijska nalepka
Informacijski list dodatno Informacijski list
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Tizen
Smart TV dodatno 7.0
Procesor /
Zvok /
Povezave IR vhod, RS232 vhod/izhod, RJ45, WiFi, Bluetooth
Priključki 3x HDMI, 2X USB
Sprejemnik /
Teža 11,8 kg
Mere (Š x V x G) 1124.1 x 644.8 x 28.5 mm
Barva Črna
VESA standard 200 x 200
Dodatne informacije 350 nit, 4000:1, 178/178, širina okvirja 11,5mm, 0?~ 40?, vlažnost 10 ~ 80%, nekondenzirajoče
Garancija v mesecih 36
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je prikazovalnik primeren za tablo ali neposredno pisanje po zaslonu?
Katere naprave lahko priključim na ta prikazovalnik?
Kako se prikazovalnik vklopi v poslovno okolje brez operacijskega sistema?
Ali je primeren za uporabo v velikih sejnih sobah ali učilnicah?
Ali lahko uporabim ta prikazovalnik za igranje iger (gaming)?
Opis posodobljen: maj 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.