Grafična kartica ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC (DUAL-RTX5060-O8G) grafična kartica
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Asus Dual GeForce RTX 5060 – vsestranska grafična kartica za igre in ustvarjanje
- GeForce RTX 5060 s 8 GB GDDR7 za tekoče delovanje
- Dovolj pomnilnika za večopravilnost in zahtevno delo
- Stabilno delovanje v visokih ločljivostih
- Enostavna podpora za več zaslonov in priključitve
- Primerna za različne delovne in zabavne naloge
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC (DUAL-RTX5060-O8G) grafična kartica
Dvojni ventilatorji, popolno prileganje
- 2.5 režna zasnova - Združljivo z majhnimi ohišji
- Ventilatorji Axial-Tech - daljše lopatice izboljšajo pretok zraka in razpršitev
- Prezračena zadnja plošča - Izboljšano hlajenje za optimalno delovanje
- Dvojni kroglični ležaji ventilatorja - Do dvakrat daljša življenjska doba pušnih ležajev
- Dvojni BIOS - preklapljanje med načinom delovanja Performance ali Quiet
2,5-režna zasnova
Tehnologija 0 dB
Dvojni kroglični ležaji ventilatorja
Prezračena zadnja plošča
Dvojni BIOS
Podatki proizvajalca:
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | 90YV0N12-M0NA00 |
| EAN koda | 4711636057899 |
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA GeForce |
| Grafični procesor: | GeForce RTX 5060 |
| Grafični pomnilnik: | 8GB GDDR7 |
| Takt procesorja: | OC način: 2565MHz, privzeti način: 2535MHz (Boost Clock) |
| Takt pomnilnika: | 28 Gbps |
| Vodilo: | PCI Express 5.0 |
| Število procesorskih enot | 3840 CUDA |
| Pomnilniško vodilo | 128-bit |
| Podpira | največja ločljivost 7680 x 4320, do 4 monitorje |
| Izhodi: | 1x HDMI 2.1b, 3x DisplayPort 2.1b |
| Hladilnik | 2,5 režni, dva ventilatorja |
| Dodatno napajanje | 1 x 8-pin |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 228 x 123 x 50 mm |
| Barva: | črna |
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC primerna za sodobne igre na visokih nastavitvah?
Da, ta grafična kartica ponuja trenutno aktualno arhitekturo GeForce RTX 5060 in 8 GB GDDR7 pomnilnika, kar omogoča tekoče igranje večine sodobnih iger na visokih grafičnih nastavitvah v ločljivosti Full HD ali višje.