3-režni polnilec Telesin za GoPro Hero 8 + 2 bateriji (GP-BNC-801)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Dodatki za športne kamere Telesin
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 22121674
S točkami zvestobe do popustov: 4 točke.
Telesin 3-režni polnilec za GoPro Hero 8 – hitro in varno polnjenje z dvojno baterijo
  • Sočasno polnjenje treh baterij za neprekinjeno uporabo
  • Vključeni sta dve zamenljivi bateriji za dodatno avtonomijo
  • Kompaktna izvedba za enostavno prenašanje in uporabo na poti
  • Optimizirano za varno in hitro polnjenje GoPro Hero 8
3-režni Telesin polnilec za GoPro Hero 8 + 2 bateriji
Hitro in varno polnjenje
Ali želite, da vaša GoPro hero 8 hitro obnovi svojo moč? S polnilnikom Telesin je to mogoče! S stabilno napetostjo 4,3 V 800 mA lahko napolnite 3 baterije hkrati v približno 1,5 ure. Rdeči in zeleni indikatorji vam sporočajo stanje napolnjenosti posamezne baterije. Poleg tega ima polnilnik številne varnostne funkcije, ki omogočajo varno polnjenje. Dodatek ščiti pred prekomerno izpraznitvijo, prekomernim polnjenjem, kratkim stikom, previsokim tokom, prenapetostjo, pregrevanjem itd.
Baterije priložene
Polnite, kot želite
V škatli
  • GoPro Hero 8 polnilec
  • 2 bateriji za GoPro Hero 8
  • USB-C kabel za polnjenje
Znamka Telesin
Model GP-BNC-801
Vhodna napetost (polnilnik) 5V / 3A
Izhodni polnilnik (polnilec) 4,3 V, 800 mA
Dimenzije (polnilnik) 46 x 46 x 49 mm
Kapaciteta baterije 1220mAh (vsak)
Tip baterije litij-ionski
Nazivna napetost (baterija) 3,85 V
Delovni čas do 120min
Dimenzije (baterija) 35 x 30 x 10 mm
barva Črna
Kompatibilnost GoPro Hero 8 baterije
Garancija: 12 mesecev
Besedilo je strojno prevedeno.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je polnilec združljiv tudi z drugimi modeli GoPro kamer?
Kako dolgo traja polnjenje vseh treh baterij do polne kapacitete?
Ali lahko polnilec uporabljam tudi za originalne GoPro baterije?
Kaj storiti, če opazim, da se ena od baterij ne polni pravilno?
Se polnilec lahko uporablja tudi kot škatlica za varno shranjevanje baterij na poti?
Opis posodobljen: december 2025
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Rudzka 65C 44-200 Rybnik PL
zgloszenia@innpro.pl
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.