Akumulatorska verižna žaga Bosch PKE18V-30-28 brezkrtačni motor, 18 V, 30 cm meč, Power For All Alliance, brez baterije in polnilnika
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Bosch PKE18V-30-28 – učinkovita brezžična žaga za urejen vrt
- Brezkrtačni motor za manj vzdrževanja
- Ergonomska zasnova za lažje delo
- Del baterijskega sistema Power For All
- Mobilno delovanje brez kabla
Ocena ključnih lastnosti izdelka
| Lastnost | Vrednost | Ocena |
|---|---|---|
| Dolžina meča | 201 - 300 mm | 🟢 8.5 |
| Priložena baterija | Ne | |
| Napetost akumulatorja | 18 V | 🟢 9.0 |
| Teža | - | |
| Brezkrtačni motor | Da | 🟢 9.5 |
| Garancija | 1 leto | 🟡 7.0 |
⚖️ Primerjaj lastnosti z drugimi izdelki po lastni izbiri
Glavne tehnične prednosti vključujejo brezkrtačni motor, ki je učinkovit in trpežen, saj zmanjša trenje in segrevanje – to pomeni več moči in daljšo življenjsko dobo motorja ob manj vzdrževanja. Z dolžino meča 30 cm je popolna rešitev za srednje debele veje in lažje rezalne naloge. Napajanje z robustno 18V baterijo iz sistema Power For All Alliance omogoča uporabo obstoječih akumulatorjev, če jih že imaš doma. Model se dobavi brez baterije in polnilnika, kar zmanjšuje stroške za tiste, ki v Bosch sistemi že vlagajo.
| Namen uporabe | za rezanje trdega in mehkega lesa srednjega do velikega premera | ||
| Način delovanja | Delovanje z baterijo | ||
| Delovna napetost | 18 voltov | ||
| Litij-ionska baterija, 18 voltov | |||
| Varnost | Zaporni kremplji, verižna zavora, odklonska zvezda, drugi ročaj | ||
| Motor | Brezkrtačni motor | ||
| Podatki o motorju | Vsebina rezervoarja za olje | 160 ml | |
| Veriga | Korak verige | 3/8" | |
| Povezave pogona | 45 kosov | ||
| debelina pogonskega člena | 1,1 mm | ||