Zipper ZI-CRM40V-AKKU akumulatorski akumulatorska kosilnica brez akumulatorja 40 V Širina reza (maks.) 37 cm
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
Več podobnih: Akumulatorsko vrtno orodje Zipper
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: co2113928
S točkami zvestobe do popustov: 30 točk.
Zipper ZI-CRM40V-AKKU – učinkovita akumulatorska kosilnica za preprosto košnjo vrtov
  • Brezžično delovanje na 40 V za svobodo gibanja
  • Širina reza 37 cm za učinkovito pokritost
  • Košara do 40 litrov za manj praznjenja
  • Prilagojena za uporabo brez priložene baterije
Učinkovito delo in brez motenj zaradi nadležnih kablov, vendar moč 40V. Optimalno upravljanje zaradi uravnoteženega položaja motorja / akumulatorja. Enostavno delo zahvaljujoč visoko zmogljivi litij-ionski bateriji brez spominskega učinka, ki je vedno pripravljena za uporabo s pritiskom na gumb. Dodatno udobje zaradi mehkega ročaja, ki zavira vibracije.
Besedilo je strojno prevedeno.
Tehnične podrobnosti
Baterijska/akumulatorska tehnologija Li-Ion
Velikost zadnjega kolesa 7 ",
Napetost akumulatorja (podrobnosti) 40 V
Nastavitev višine košnje 5 x
Obratovalni čas akumulatorja (maks.) 40 min
Prostornina (zbiralna posoda) 40 l
Teža 15.5 kg
Višina reza (podrobnosti) 25 - 75 mm
Vrsta pogona (vrtno orodje) akumulatorski
Značilnosti vrtnega orodja brez akumulatorja
Širina reza (maks.) 37 cm
Število vrtljajev motorja 4000 U/min
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali kosilnica Zipper ZI-CRM40V-AKKU deluje z vsemi akumulatorji 40 V?
Kakšna je dejanska površina, ki jo lahko pokosim z enim polnjenjem?
Je širina košnje 37 cm primerna za moj vrt?
Ali je potrebno kakšno posebno vzdrževanje?
Opis posodobljen: januar 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Zipper Maschinen GmbH Gewerbepark 8 4707 Schlüßlberg Austria
https://www.zipper-maschinen.at/EN/
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.