Akumulatorska kosilnica Iskra IX-LM36-SET
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Akumulatorsko vrtno orodje Iskra
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: iahnvd00218
S točkami zvestobe do popustov: 30 točk.
Akumulatorska kosilnica Iskra IX-LM36-SET z brezkrtačnim električnim motorjem se lahko pohvali z litij-ionskim akumulatorjem (4 Ah) s polnilnikom. Napetost baterije je 36 V, čas delovanja popolnoma napolnjene baterije pa 35–40 minut. Akumulator se lahko uporablja tudi za druge Iskrine aparate (motorne žage, puhalniki, nitne kose itn.). Navdušujoča je tudi hitrost delovanja. Akumulatorska kosilnica lahko v namreč prostem teku doseže hitrost 3700 vrtljajev/minuto. Maksimalna širina reza je 37 cm, možno pa je tudi prilagajanje višine reza (5 pozicij; 25–75 mm). Prostornina zbiralne košare za travo je 35 litrov, neto teža kosilnice pa 11,8 kilograma
Prilagodljiva višina reza za košnjo po meri
Višino reza lahko prilagodite svojim potrebam. Možno je petstopenjsko prilagajanje višine, in sicer v območju od 25 mm do 75 mm. Maksimalna širina reza pa je 37 cm. Akumulatorska kosilnica tako omogoča košnjo po meri.
Košnja z manj napora
_____________________________________________
Tehnične lastnosti:
• Napetost: 36 V
• Brezkrtačni električni motor
• Vrtljaji v prostem teku: 3700 min-1
• Priložen Li-Ionski 4.0Ah akumulator s polnilnikom.
• Max širina reza: 370 mm
• Nastavljiva višina reza: 25-75 mm
• 5 pozicij za nastavitev višine (centralno)
• Prostornina košare za travo: 35L
• Čas delovanja: 35-40 min
• Dimenzije škatle v mm (DxŠxV): 750 x 450 x 400
• Neto teža: 11,8 kg
• Bruto teža: 14,5 kg
• Garancija 24 mesecev
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.