Zipper ZI-STE8000 4-taktni električni generator 10 kW 230 V 95 kg 8000 W
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 341425042
S točkami zvestobe do popustov: 109 točk.
Zipper ZI-STE8000 – močan električni generator za zanesljivo napajanje kjerkoli
  • 8 kW izhodne moči za zahtevnejše naprave
  • Enostaven zagon in uporaba
  • 4-taktni motor za manjšo porabo goriva
  • Deluje na običen bencin, ni omejen z dostopom do elektrike
  • Zasnovan za dolgotrajno, zanesljivo delovanje
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Za gradbišče, vrt, prostočasne aktivnosti in aktivnosti za kampiranje
  • 100% bakreno navijanje
  • Z daljinskim upravljalnikom
    Značilnosti:
    E-Začetek
  • poteg žice
  • sinhroni generator
  • števec obratovalnih ur
  • nizka olje
  • Bencin merilnik goriva
  • voltmeter
  • Zaščita pred preobremenitvijo generatorja
  • 2 x 10 ''kolesa in 2 zložljiva ročaja.
    Tehnične podrobnosti
    Prostornina rezervoarja za olje 1,1 litra
    Vžig / zaganjalnik TCI / kabel / električni zagon
    Vtičnica 2 x 230 V.
    Glasnost 97 dBA
    Mera, globina 690 mm
    Mera, višina 550 mm
    Mera, širina 730 mm
    Moč motorja (kW) 10 kW
    Nazivna napetost 230 V
    Neprekinjeno napajanje 8000 W
    Prostornina rezervoarja 30 l
    Sinhronski generator (da/ne) da
    Teža 95 kg
    Vrsta motorja 4-taktni
    Čas delovanja pri stalni moči 6 h
    Število vrtljajev motorja 3600 vrt./min
    Število vtičnic 2
    Pogled uporabnika
    Agregat Zipper ZI-STE8000 je pravi zaveznik za vse, ki cenijo zanesljivo oskrbo z elektriko – bodisi na vikendu v naravi, večji gradbiščih ali pri prireditvah na prostem. Uporabniki, ki jim redno zmanjka elektrike, ali tisti, ki ne želijo tvegati izpada energije, radi izberejo prav Zipper, ker ponuja zmogljivost, stabilnost in enostavno uporabo. Zmogljiv 4-taktni motor z 8 kW izhodne moči omogoča, da z enim agregatom poganjate več naprav hkrati, od orodja do gospodinjskih aparatov.
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je agregat Zipper ZI-STE8000 primeren za uporabo na prostem?
    Kaj lahko napajam z 8 kW izhodne moči?
    Z 8 kW izhodne moči lahko istočasno poganjate različna orodja, več gospodinjskih naprav, manjše stroje, hladilnike ali celo ogrevalne naprave. Pri priklopu večjih porabnikov vedno preverite skupno obremenitev, da ne presežete zmogljivosti agregata.
    Katera goriva lahko uporabljam pri tem agregatu?
    Kako vzdržujem 4-taktni motor agregata?
    Kakšna je teža in je agregat enostaven za prenašanje?
    Opis posodobljen: oktober 2025
    4,80 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.