Zipper ZI-STE2800 4-taktni električni generator 230 V 45 kg 2800 W
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 341425041
S točkami zvestobe do popustov: 32 točk.
Zipper ZI-STE2800 – zanesljiv 4-taktni generator za izpad elektrike
  • 2800 W izhodne moči za večje električne naprave
  • 4-taktni motor za manjšo porabo goriva in tišje delovanje
  • 230 V izhod, idealno za domačo in zunanjo uporabo
  • Kompaktna zasnova za lažji transport (45 kg)
Besedilo je strojno prevedeno.
Posebnosti:
Odlična za vrt, prostočasne aktivnosti in aktivnosti za kampiranje
  • 100% bakreno navijanje
  • vključno z ročajem in kolesi
    Značilnosti:
    Nizka raven hrupa
  • Merilec goriva
  • Zaščita pred nivojem olja
  • Voltmeter
  • Zaščita pred preobremenitvijo.
    Tehnične podrobnosti
    Izhodna moč motorja 4,8 / 3600 min-1/196 cm³
    Prostornina rezervoarja za olje 0,6 litra
    max. Moč 2,8 kW
    Vtičnica 2 x 230V.
    Glasnost 68 dBA
    Mera, globina 470 mm
    Mera, višina 450 mm
    Mera, širina 610 mm
    Nazivna napetost 230 V
    Neprekinjeno napajanje 2500 W
    Prostornina rezervoarja 15 l
    Sinhronski generator (da/ne) ne
    Teža 45 kg
    Vrsta motorja 4-taktni
    Zmogljivostni nivo zvoka 95 dBA
    Čas delovanja pri stalni moči 7 h
    Število vtičnic 2
    Pogled uporabnika
    Uporabniki zaupajo znamki Zipper, ker ponuja stabilne in zmogljive naprave, ki ne razočarajo v ključnih trenutkih. Praktična izhodna moč 2800 W omogoča podporo večini osnovnih naprav, štiritaktni motor pa pomeni manj skrbi z vzdrževanjem in stabilnejše delovanje. Če si želite brez skrbi zagotoviti energijo, je ta agregat prijazna, preverjena rešitev za vsakdanje in posebne situacije.
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je agregat Zipper ZI-STE2800 primeren za poganjanje občutljive elektronike?
    Kaj pomenijo 4-taktni motorji pri agregatih?
    Kako pogosto je treba agregat vzdrževati?
    Kakšna je teža agregata in ali ga lahko premika ena oseba?
    Ali lahko agregat uporabljam tudi zunaj v slabem vremenu?
    Opis posodobljen: oktober 2025
    4,80 na podlagi 5 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.