LC-POWER LC-25U3-XL USB3.0 za disk 6,35cm (2,5) modro zunanje ohišje
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Odlično aluminijasto ohišje z učinkovitim razprševanjem toplote za 6.35cm trde diske (2.5") tudi do višine 12,5mm, kar pomeni da sprejme tudi diske velikosti 1TB. Najhitrejši standard USB 3.0 zagotavlja hiter prenos podatkov.
- Superspeed do 5 Gb/s (USB 3.0)
- Highspeed˙do 480 Mb/s (USB 2.0)
- Fullspeed˙do 12 Mb/s (USB 1.1)
- aluminijasto ohišje
- priložen USB 3.0 kabel
- za 6,35cm/2.5" SATA trde diske˙do 12,5 mm višine
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva koda | LC-25U3-XL |
| EAN koda | 4260070123047 |
| Proizvajalec | LCPOWER |
| Tip ohišja: | 6,35cm (2,5") |
| Priključki: | USB 3.0 |
| Dimenzije (ŠxVxG) v mm: | 18 x 80 x 126 mm |
| Barva: | modra |
| Dodatno: | aluminij, za diske do 12,5 mm višine |
| Garancija | 12 mesecev |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.