Napajalnik ATX 500W CorsairCX2 (CMPSU-500CXV2EU)
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT103139
S točkami zvestobe do popustov: 5 točk.
CX V2 serija
Moč: 500 W
ATX 12V 2.3
Ultra tih ventilator: 1x 12 cm
Priključki:
- 1x ATX 24 in 20 pin
- 1x EPS 8-4 pin
- 2x PCI-E 6 pin
- 5x SATA
- 4x Molex
- 1x FDD
Podpira: aktiven PFC, OVP, OPP, UVP, SCP
Dimenzije (V-Š-D):
- 86 mm x 150 mm x 140 mm
Do 80% učinkovitost
Dolgi kabli za velika ohišja
Garancija: 3 leta
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra CMPSU-500CXV2EU
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.