Ohišje mATX Chieftec CS-03B (CS-03B-B-300)
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT093881
S točkami zvestobe do popustov: 8 točk.
Ohišje CHIEFTEC CS-03B-B-300 v črni barvi, sodi med "Desktop/ Tower" ohišja in je primerno za vgradnjo mATX osnovnih plošč. Ohišje ima že vgrajen 300 W napajalnik. Možna vgradnja štirih ventilatorjev.
Bravo serija
Tip ohišja: mATX Combi MiniTower/Destop
Barva: črna
Napajalnik: 300 W
Prostor za pogone:
- 13,3 cm (5,25"): 1 zunanji
- 8,8 cm (3,5"): 1 zunanji, 2 notranja
- 6,3 cm (2,5"): 1 notranji
Spredaj:
- 2x USB, audio
Ventilatorji:
- prostor za 1x 80 mm spredaj
- prostor za 2x 60 mm zadaj
- prostor za 1x 92 mm levo
Dimenzije (V-Š-D):
- 140 mm x 350 mm x 440 mm (Desktop)
- 350 mm x 140 mm x 440 mm (Tower)
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra CS-03B-B-300
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.