Ohišje LC Mini ITX 1400MI LC200SFX
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| <b>Garancija:</b> | 24 mesecev |
| Proizvajalec | LC power |
| Dimenzije (ŠxVxG) v mm: | 300x95x400 |
| Zunanja vgradna mesta 13.3cm: | 1 |
| Število razširitvenih mest: | 4 |
| Notranja vgradna mesta 8.89cm: | 1 |
| Združljivost z matičnimi ploščami (form factor): | Micro-ATX, Mini-ITX (standard: 170 x 170mm) |
| Napajalnik: | 200 W, LC200SFX V3.21, 80 mm ventilator, 3x SATA, 2x PATA, 1x FDD |
| Priključki: | 2x USB, audio |
| Ventilator (mm): | možnost vgradnje 1x 80mm na stranici |
| Barva: | črna |
| Zunanja vgradna mesta 8.89cm: | 0 |
| Dodatno: | stojalo za pokončno uporabo |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.