Pomnilniški modul CORSAIR Vengeance 8 GB komplet CMZ8GX3M2A1866C9 (CMZ8GX3M2A1866C9)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (2 ocen)
Več podobnih: Računalniške komponente Corsair
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT103057
S točkami zvestobe do popustov: 9 točk.
Kit (2x 4GB)
Tip: DDR3
Kapaciteta: 8 GB
FSB frekvenca: 1866 MHz
CL9 (9-9-9-24)
Unbuffered
Vengeance hladilnik
Napetost: 1,5 V
Non-ECC
240 DIMM
Garancija: 10 let
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra CMZ8GX3M2A1866C9
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.