Monitor LG 24MP68VQ 23,8'' FHD IPS
Več podobnih: Monitorji LG
Več podobnih: Monitorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PA101300
S točkami zvestobe do popustov: 17 točk.
zaslon: 63,1 cm (23,8") monitor
ločljivost: 1920 x 1080 (16:9)
vrsta zaslona: IPS
priklop: VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI, izhod za slušalke
odzivni čas: 5 ms
dinamični kontrast: 5.000.000 : 1
statični kontrast: 1000 : 1
svetilnost: 250 cd/m2
vidni kot: 178°/178°
poraba: 24W
stojalo: pregibno (tilt)
barva: črna
tehnologija in funkcije
- Reader Mode (nastavitve slike prilagojene za branje)
- Super + Resolution (prilagoditev ločljivosti)
- Flicker safe (slika brez utripanja)
- Cinema Screen (inovativna in moderna oblika z izredno tankim robom zaslona, samo 5,6mm)
- Screen Split (razdelitev zaslona)
garancija: 3 leta
LG-jeva 72-urna garancija brez mrtvih točk:
monitorja, s priklopom le-tega in poslano sliko mrtvih točk na info@panteh.si.
Garancijo lahko stranka uveljavi v prvih 72-tih urah od izstavitve računa na svojem prodajnem mestu.
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Resolucija
Tip panela
Priključek HDMI
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
1920 x 1080 (FHD)
IPS
Da
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")