Samsung S24A450BW 24 LCD monitor
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung monitor 24" S24A450BW
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 560 x 400 x 201 (s stojalom) |
| Velikost zaslona | 61 cm (24"), LED LCD , 16:10 |
| Ločljivost | 1920x1200 |
| Kontrast | 1000:1 (DC 5000000:1) |
| Svetilnost | 250 cd/m2 |
| Vidni kot | 170°/160° |
| Odzivni čas | 5MS |
| Število barv | 16,7 mio |
| Priklopi | VGA, DVI |
| Stojalo | Nastavljiv po višini (100mm), PIVOT |
| Posebnosti | DVI kabel ni priložen! |
| Masa | Monitor 5.1 kg, paket 6.7 kg |
| Stenska namestitev | Možnost stenske montaže (VESA standard 100x100, 100x200) |
| Priložen kabel | VGA |
| Ostalo | TCO5.0, Energy Star |
| Garancija | 3 leta |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Monitorji
Ocena
Velikost
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
60,45 cm (23,8")
Podoben izdelek
60,45 cm (23,8")
Podoben izdelek
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")