27 monitor Samsung S27D590P LED (LS27D590PSX/EN)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT118965
S točkami zvestobe do popustov: 27 točk.
zaslon: 68,5 cm (27") PLS LED monitor
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD (16:9)
priklop: VGA, 2x HDMI, izhod za slušalke
odzivni čas: 5 ms
kontrast: MEGA DCR (5.000.000 : 1)
ostalo: poraba 30W, PLS zaslon
garancija: 2 leti
---
vrsta zaslona: wide
št. barv : 16,7 mio
vidni kot: 178°/178°
svetilnost: 300 cd/m2
statični kontrast: 1000 : 1
priložen kabel: HDMI
napajanje: zunanji napajalnik
stojalo: pregibno (-1° to +15°)
barva : sijajno črna
funkcije:
Eco Saving (prednastavitve svetilnosti za manjšo
porabo el. energije),
Magic Upscale (izboljša kakovost slike tudi pri
nižjih ločljivostih),
Game Mode (prilagodi kontrast in svetlost za
izboljšano igričarsko izkušnjo)
standard: Energy Star 6.0, energijski razred A
dimenzije s podstavkom: 620 x 465 x 170 mm
Garancija: 2L
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra LS27D590PSX/EN
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Prenosni monitor 23.8'' (60 cm) FullHD IPS, 75Hz, HDMI, USB-C, zvočniki, ASUS ZenScreen MB249C
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
60,45 cm (23,8")
4,86 (14 ocen)
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")
60,45 cm (23,8")