Kabel CAT.5e UTP 4x2 AWG24 305m Digitus TE9001003
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Enaka ponudba drugega dobavitelja na voljo z dobavo: 10 dni in višjo ceno.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: TE9001003
S točkami zvestobe do popustov: 11 točk.
Cat5e UTP kabel 100MHz, Digitus
Komunikacijski kabel UTP - trdi
Pakiranje škatla - 305m
Prevodnik: 100% Baker, AWG24
8 žilni, 4 parice
Zaščita: PVC, Izolacija: PE
Impedenca: 100 ± 15 Ohm pri 1 MHz - 250 MHz
DC upornost: 19 Ohm/100 m max.
Barva: Siva
Standardi ISO/IEC 11801, DIN EN 50173, DIN EN 50288-3-1
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.