Skupina
Računalniški dodatki
OPTIKA
Optični kabli (14)
Optični patch kabli (101)
Optični paneli (15)
Optični zaključni kabli - pigtail (10)
Optični pretvorniki (10)
Optični konektorji in adapterji (14)
Optične vtičnice (4)
Optične omarice (1)
Optična splice oprema (8)
Znamka
Cenovni razred
0 € - 24 € (95)
25 € - 49 € (5)
50 € - 99 € (1)
Dobava
Na zalogi (101)
Do 2 dni (101)
Do 3 dni (101)
Do 7 dni (101)
Do 15 dni (101)
Do 30 dni (101)

Moj voziček

Izdelki v vozičku Kol Cena
Skupaj 0,00 €

NA BLAGAJNO

8h – 18h

Prevzem naročil in osebna pomoč
od ponedeljka do petka


tel. 01 43 76 333
WhatsApp & Viber: +386 40 261 334


E-revija za še ugodnejše nakupe

Bodite prvi, ki boste izvedeli za akcije, razprodaje in novosti na našem trgu.

Vaših podatkov ne posredujemo tretjim osebam. Odnaročite se lahko kadarkoli. Z oddajo naročila soglašate s splošnimi pogoji in politiko varovanja zasebnosti.

Vaša priporočila in ocene

  • Hitra pomoč kupcem ob težavah. Ugodno reševanje problemov. (Helena)

  • Hitra obdelava naročil in dostava ! (Matej )

  • Pri vas vedno rad nakupujem ali pa vsaj prebrskam po vaši spletni trgovini. Z nakupi pri vas sem vedno zadovoljen. (Andrej )

  • VEČ OCEN

Optični patch kabli

1 - 20 od 101 izdelkov

  • Optični patch SM PK-9 LC(APC)/LC 2m EFB

    Optični patch SM PK-9 LC(APC)/LC 2m EFB

    EFB optični povezovalni kabel, razred OS2 9/125 µm , dvojni, single-mode 1x LC(APC) zelena dvojna vmesnika, 1x LC modra dvojna vmesnika LC APC vmesnik ...

    Cena:15,43 €
  • Optični patch MM 50.0 ST-ST 3m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 ST-ST 3m BrandRex

    Brand-rex optični povezovalni kabel 50.0/125 µm, dvojni, multi-mode 4x ST vmesnik Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B Požarna skladn ...

    Cena:15,46 €
  • Optični patch SM PK-9 LC-FC 2m Duplex BrandRex

    Optični patch SM PK-9 LC-FC 2m Duplex BrandRex

    Brand-rex optični patch kabel Dolžina 2 m 2 žilni, 9 µm, singlemode LC - FC vmesnik Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch panel ...

    Cena:15,19 €
  • Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus

    Optični patch MM 50.0 LC/LC 10m Digitus

    DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 2x LC vmesnik, 2x LC vmesnik Keramične kapice, LSOH - low smoke zero ha ...

    Cena:15,01 €
  • Optični patch SM PK-9 SC-FC 2m Duplex BrandRex

    Optični patch SM PK-9 SC-FC 2m Duplex BrandRex

    Brand-rex optični patch kabel Dolžina 2 m 2 žilni, 9 µm, singlemode SC - FC vmesnik Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch panel ...

    Cena:14,95 €
  • Optični patch MM 50.0 ST/SC 10m Digitus

    Optični patch MM 50.0 ST/SC 10m Digitus

    DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 2x ST vmesnik, 2x SC vmesnik Keramične kapice, LSOH - low smoke zero ha ...

    Cena:14,93 €
  • Optični patch MM 50.0 SC-SC 2m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 SC-SC 2m BrandRex

    Brand-rex optični povezovalni kabel, Dolžina 2 m Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B Po ...

    Cena:15,98 €
  • Optični patch MM 50.0 ST/ST 10m Digitus

    Optični patch MM 50.0 ST/ST 10m Digitus

    DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 2x ST vmesnik, 2x ST vmesnik Keramične kapice, LSOH - low smoke zero ha ...

    Cena:14,76 €
  • Optični patch MM 50.0 SC-SC 1m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 SC-SC 1m BrandRex

    Brand-rex optični povezovalni kabel, Dolžina 1 m Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm, OM2 Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 56 ...

    Cena:14,70 €
  • Optični patch MM 50.0 SC/SC 10m Digitus

    Optični patch MM 50.0 SC/SC 10m Digitus

    DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 2x SC vmesnik, 2x SC vmesnik Keramične kapice, LSOH - low smoke zero ha ...

    Cena:14,46 €
  • Optični patch MM 50.0 LC/ST 10m Digitus

    Optični patch MM 50.0 LC/ST 10m Digitus

    DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 2x LC vmesnik, 2x ST vmesnik Keramične kapice, LSOH - low smoke zero ha ...

    Cena:14,15 €
  • Optični patch MM 50.0 ST-ST 2m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 ST-ST 2m BrandRex

    Brand-rex optični povezovalni kabel 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 4x ST vmesnik Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B Požarna sklad ...

    Cena:14,03 €
  • Optični patch MM 50.0 LC-SC 1m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 LC-SC 1m BrandRex

    Brand-rex optični patch kabel Dolžina 1 m 2 žilni, 50 µm, multimodni LC - SC vmesnik Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch pane ...

    Cena:16,85 €
  • Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4  5m Digitus

    Optični patch MM 50.0 LC/LC OM4 5m Digitus

    DIGITUS optični patch kabel OM4 50/125 µ Dolžina 5 m, LSZH Halogen free kabel 2 žilni, 50 µm, multimodni LC - LC vmesnik Slabljenje na vmesniku ? 0.30 ...

    Cena:13,85 €
  • Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m BrandRex

    Brand-rex optični patch kabel Dolžina 1 m 2 žilni, 50 µm, multimodni LC - LC vmesnik Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch pane ...

    Cena:13,32 €
  • Optični patch MM 50.0 SC-SC 3m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 SC-SC 3m BrandRex

    Brand-rex optični povezovalni kabel, Dolžina 3 m Dvojni, multi-mode, 4x SC vmesnik, 50/125 µm Skladnost z ISO/IEC 11801,EN50173-1,ANSI TIA/EIA 568B Po ...

    Cena:17,47 €
  • Optični patch MM 50.0 LC-ST 3m BrandRex

    Optični patch MM 50.0 LC-ST 3m BrandRex

    Brand-rex optični patch kabel Dolžina 3 m 2 žilni, 50 µm, multimodni LC - ST vmesnik Za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch pane ...

    Cena:13,30 €
  • Optični patch MM 50.0 LC/SC 10m Digitus

    Optični patch MM 50.0 LC/SC 10m Digitus

    DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 2x LC vmesnik, 2x SC vmesnik Keramične kapice, LSOH - low smoke zero ha ...

    Cena:13,30 €
  • Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus

    Optični patch MM 50.0 LC/LC OM3 10m Digitus

    DIGITUS optični patch kabel OM3 50/125 µ Dolžina 10 m, LSZH Halogen free kabel 2 žilni, 50/125 µm, multimodni LC - LC vmesnik Slabljenje na vmesniku ? ...

    Cena:17,57 €
  • Optični patch MM 50.0 SC/SC  7m Digitus

    Optični patch MM 50.0 SC/SC 7m Digitus

    DIGITUS optični povezovalni kabel, razred OM2 50.0/125 µm , dvojni, multi-mode 2x SC vmesnik, 2x SC vmesnik Keramične kapice, LSOH - low smoke zero ha ...

    Cena:13,18 €

1 2 3 4 5 6