LCD TV sprejemnik Philips 32PFL5606H (Edge LED)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6529473
S točkami zvestobe do popustov: 39 točk.
Diagonala zaslona: 32" (81 cm), Format 16:9, Ločljivost: 1920x1080p, Edge LED osvetlitev, Dinamični kontrast: 500.000:1, Pixel Plus HD, 100Hz Perfect Motion Rate (PMR), MPEG4 DVB-T/C sprejemnik, USB priključek, Zvočniki 20W RMS, PC VGA vhod, 3x HDMI + EasyLink, Energijski razred »B«
Sprostite se in si privoščite čudovit večer ob televizorju
Pixel Plus HD
LED televizor Full HD
100Hz Perfect Motion Rate
Clear Sound
20 W RMS Ambi-wOOx
Občutite moč nove Philipsove tehnologije Ambi-wOOx. Z zajemanjem in izboljšavo nizkih frekvenc ustvarja prvovrstne nizke tone ter s tem ogromno pripomore k boljšemu doživljanju nizkih tonov in zvoka. Ambi-wOOx zvok tudi projicira in tako bolje zvočno zapolni prostor. Ambi-wOOx z zmogljivimi zvočniki 20 W RMS ustvarja pristno zvočno kuliso. Oddaja jasno in prostorno zvočno podlago, ki dopolnjuje izjemne užitke pri gledanju.
3 vhodi HDMI s funkcijo EasyLink
USB (večpredstavnost)
Priključek USB omogoča prikaz fotografij v formatu JPEG ter predvajanje glasbenih datotek mp3 in videoposnetkov z večine USB-ključev (pomnilniških naprav USB). Napravo USB priključite v režo na bočni strani televizorja. Do večpredstavnostne vsebine lahko pridete prek enostavnega brskalnika na zaslonu. Nato si lahko ogledate videoposnetke in fotografije ter poslušate glasbo.
Vgrajen kanalnik DVB za MPEG-4
Enostavna nastavitev
Energijski razred B
  • 32-palčni (81 cm) širokozaslonski ploščati LED LCD televizor [16:9]
  • Full HD W-UXGA LCD zaslon s polno ločljivostjo (1920 x 1080 točk)
  • Edge LED osvetlitev ozadja za izjemen kontrast in briljantne barve
  • Pixel Plus HD za več podrobnosti ter večjo globino in čistost slike
  • Active Control + Light sensor za najbolj optimalno vidno doživetje
  • Dinamični kontrast 500.000:1 za neverjetno bogate črne podrobnosti
  • Faktor gibanja v sliki (PMR - Perfect Motion Rate): 100 Hz
  • Odzivni čas (tipično): 2 ms
  • Svetilnost zaslona: 400 cd/m2
  • Digitalni MPEG4 DVB-T/C sprejemnik + Common Interface Plus reža (CI+)
  • Občutite moč ojačevalnika 20 W RMS in tehnologije Incredible Surround
  • S tehnogijo Clear Sound razločno slišite vsako besedo
  • 8-dnevni elektronski programski vodič (EPG)
  • 1000-stranski SmartText za hiter dostop do želenih informacij
  • 3x HDMI prključek (1x v1.4 - omogoča povratni avdio kanal, 2x v1.3)
  • EasyLink: enostavno upravljanje TV-ja in priključenih naprav preko HDMI CEC
  • USB multimedijski priključek za direktno predvajanje iz USB naprav
  • Formati predvajanja: JPEG, MP3, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
  • PC VGA vhod omogoča uporabo TV-ja kot računalniški monitor
  • Odlično ujemanje s kino sistemi serije Philips HTS5xxx
  • Enostavna nastavitev z nastavitvenim pomočnikom
  • Nastavitveni vodič preko enostavne zaslonske pomoči
  • Evropski energijski razred »B«
  • Povprečna poraba pri standardnih nastavitvah: 49 W
  • Pričakovana letna poraba energije: 72 kWh/leto
  • Poraba v stanju pripravljenosti: < 0.15 W
  • Popoln izklop porabe energije (0 W) preko posebnega stikala
  • VESA stenska montaža: 200 x 200 mm
  • Dimenzije brez podstavka (ŠxVxG): 761 x 473 x 39.9 mm
  • Dimenzije s podstavkom (ŠxVxG): 761 x 525 x 221 mm
  • Teža brez podstavka: 6.1 kg
  • Teža s podstavkom: 9 kg
  • Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.