Televizor Philips 43PUS6401 43 (109 cm) 4K Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT131761
S točkami zvestobe do popustov: 52 točk.
Ambilight bo za vedno spremenil način gledanja televizije
4K Ultra HD presega vse ločljivosti, ki ste jih videli doslej
Izkoristite zmogljivost štirijedrnega procesorja in vgrajenega OS Android
Igranje v oblaku: visokokakovostne igre za vse starost
Micro Dimming Pro za neverjeten kontrast
Tanka aluminijasta stojala za vrhunsko in lahko zasnovo
Odkrijte vrhunsko sliko Ultra HD s tehnologijo Pixel Plus Ultra HD
Tehnične podrobnosti:
  • diagonala zaslona: 109 cm (43") LED, Smart TV
  • Android™: 5.1 (Lollipop), nadgradljiv v 6.0 (Marshmallow),
  • Pomnilnik za aplikacije:8GB, razširljiv z zun. HDD
  • ločljivost: 4K Ultra HD 3840 x 2160p, HDR+
  • kakovost gibanja v sliki: Zaslon: PPI 1000
  • priklop: HDMI Easylink ARC (4), USB (3), DLNA
  • Pixel Plus Ultra HD, Natural Motion
  • Ambilight: 2-stranski, Ambilight + Hue, Ambilight music
  • ostalo: Wi-fi, micro dimming PRO, 4-jedrni procesor
  • energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
  • Smart TV: Slovenske aplikacije, brskalnik,
  • Google -Play Store™, -Cast, -Search, -Play Music,
  • -Play Movies, YouTube, Netflix
  • USB multimedija: filmi, slike, glasba, podnapisi
  • tuner: MPEG4 DVB: T/T2/C/S/S2, UHD HEVC@60 HzUSB
  • snemanje: Pause TV / programirano snemanje
  • upravljanje: MyRemote App,
  • podprte Bluetooth igralne konzole
  • zvok: RMS 20 W, Clear Sound, Smart Sound, DTS Premium Sound
  • DLNA: Simply Share
  • vgrajen Wi-Fi 11ac 2x2, LAN, Bluetooth
  • vhodi: 4x HDMI Easylink ARC, Scart
  • komponentni, CVBS
  • izhodi: optični avdio, slušalke
  • označena povpr. poraba na energ. etiketi 76W
  • letna poraba 98kWh
  • združljiv stenski nosilec: 200 x 200 mm
  • dimenzije napreave: 968 x 576x 77 mm
  • dimenzije napreave s stojalom: 968 x 623 x 204 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 43PUS6401/12
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.