Televizor LG 32LH530V 32 (81 cm) Full HD TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Karakteristike:
diagonala zaslona: 81 cm (32") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080
kakovost gibanja v sliki PMI: 900Hz
Triple XD Engine, Clear Voice, energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T2/C/S2
priklop: HDMI, USB
zvok: 20W
dimenzije brez stojala : 733 x 436 x 72,2 mm
dimenzije s stojalom: 733 x 483 x 170
vesa: 200 x 200
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva šifra | 32LH530V |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.