LG 42LN5406 42 LCD LED TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
diagonala zaslona: 107 cm (42") LED
ločljivost: Full HD 1920 x 1080p
kakovost gibanja v sliki MCI: 100 Hz
priklop: HDMI (2), USB
ostalo: Direct LED, Intelligent Sensor
energijski razred "A+", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C/S/S2
MHL (Mobile High Definition Link),
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
povezljivost: SIMPLINK (HDMI-CEC)
digitalni audio (optični),
Komponent, PC audio vhod, SCART
zvok: RMS 2 x 10 W, Clear Voice II
dimenzije brez stojala: 968 x 566 x 79,0 mm
dimenzije s stojalom: 968 x 628 x 235 mm