Philips 24PFL2908H 24 LCD LED TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113899
S točkami zvestobe do popustov: 21 točk.
diagonala zaslona: 61 cm (24") EDGE LED
ločljivost: HD Ready 1366 x 768p
kakovost gibanja v sliki PMR: 100 Hz
priklop: HDMI (1), USB (1)
tehnologija: EDGE LED , Digital Crystal Clear
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
tuner: MPEG4 DVB: T/C
snemanje: Pause TV in snemanje na
zunanji USB disk za digitalne kanale, EPG
zvok: RMS 2 x 2,5 W, Clear Sound
vhodi: HDMI , Scart,, CVBS, VGA
izhodi:S/PDIF digitalni avdio, slušalke - analogni
označena povpr. poraba na energ. etiketi 25 W
združljiv stenski nosilec: 75 x 75 mm
dimenzije brez stojala: 562 x 345 x 35,5 mm
dimenzije s stojalom: 562 x 380 x 134 mm
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra 24PFL2908H/12
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.