Samsung UE42F5000 42 LCD LED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113781
S točkami zvestobe do popustov: 40 točk.
diagonala zaslona: 107 cm (42") LED TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 100 Hz (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (2), USB, SCART, CI reža
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
lastnosti Smart TV: ne
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
Down Firing + Full Range, DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1
možnost slike v sliki: da (zunanji vir)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI reža
avtomatsko niveliranje zvoka
USB kloniranje kanalov
Sport Mode, Game Mode, Film Mode
možnost stenske montaže: VESA
ECO sensor, avtomatski izklop TV-ja
oblika: One Design (ozek rob, tanek panel)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 971,8 × 576,9 × 49,4
dimenzije s stojalom (mm): 971,8 × 637,2 × 235
dimenzije embalaže (mm): 1203 × 640 × 147
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE42F5000AWXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.