LG 42LV5590 42 LCD LED TV sprejemnik
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
velikost zaslona: LCD LED 107 cm (42")
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD, Smart TV
kontrast: 5.000.000:1, MCI 500 Hz
Wireless Ready, USB 2.0 Audio MP3, video JPG
Video format: DivX3, Xvid, Mpeg-4
Audio format: AC3(Dolby Digital), EAC3, AAC, Mpeg,
MP3, pcm
hdmi (4X) CI slot (1), digitalni izhod (optični/ko
LAN, RGB vhod, PC audio vhod, RS 232
Smart Energy Saving
energijski razred "B", garancija: 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.