LG 47LW5590 3D 47 LCD LED TV sprejemnik
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
velikost zaslona: 3D LCD LED Plus 119 cm (47")
ločljivost: 1920 x 1080 FULL HD, NetCast, Smart TV
kontrast: 5.000.000:1, TruMotion 100Hz
4 x HDMI 1.4, SCART, RGB vhod, Komponent, CI Slot+
USB 2.0 (MP3 /JPEG / DivX / MPO (3D) / MKV)
priložena 7 x 3D očala
energijski razred "A", garancija: 24 mesecev
Intelligent Sensor, Energy Saving, Picture Wizard
vgrajen digitalni DVB-T/C tuner MPEG-4
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.