Sony LCD Bravia TV sprejemnik KDL-40D3500
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Osnovne tehnične lastnosti:
Velikost zaslona: 40" (102 cm)
Ločljivost: 1920 x 1080
Kontrastno razmerje: 1800:1 (kontrast zaslona), 16.000:1 (dinamični kontrast)
Svetilnost: 450 cd/m2
Odzivni čas: 8 milisekund
Vidni kot: 178°
Videoformati: 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, Vhod 24p
Full HD: da
TV sprejemnik: Vgrajen digitalni zemeljski TV-sprejemnik
slika v sliki: da
Teletekst: 700 strani
Zvočniki: 10 W + 10 W (skupaj 20 W),
Audio: S-Force Front Surround, Steady Sound
Barva: Klavirsko črna
Dimenzije: 992 x 643 x 122 mm